На Сумщині з початку року відбулось щонайменше п’ять злочинів з використанням бойових гранат

Вибух гранати у сумському нічному клубі «Луна» став щонайменше п’ятим на території області . Принаймні стільки випадків потрапили у поле зору засобів масової інформації

Про це інформує «Голос часу»

21 травня надійшло повідомлення з Краснопільського району Сумської області, де 35 річний чоловік підірвав себе гранатою на очах у колишньої дружини. Пара була розлучена вже чотири роки, але мала спільних дітей і підтримувала нормальні стосунки. Чоловік запросив жінку у лісосмугу, де спочатку кинув, а потім накрив собою гранату.

19 травня вибух гранати стався в Охтриському районі, де 27-річний житель району кинув гранату на подвір’я приватного будинку працівника рибоохорони та втік. Затриманий молодик своєї провини не заперечував, пояснив що „діяв з хуліганських мотивів”.

А 28 лютого дві гранати вибухнули вже в обласному центрі – в супермаркеті по вулиці Героїв Крут. Зловмисники у неробочий час розбили вікно і кинули туди гранати, в результаті злочину було пошкоджено майно магазину, ніхто з людей не постраждав.

Не можемо не згадати і про випадок, який відбувся буквально вчора – сумські прикордонники затримали чоловіка, який хотів виїхати в Росію з гранатою. Щоправда, не з бойовою, а димовою.

Іншими словами, вибухи гранат на території області поступово стають нормою. Імовірно, це пов’язано з великою кількістю вибухівки та зброї, яка з 2014 року хлинула в Україну з зони проведення Антитерористичної операції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *