На Сумщині скоротять співробітників служби статистики

Відповідне рішення ухвалило Міністерство економічного розвитку та торгівлі

Про це інформує «Голос часу»

На сьогоднішній день, відділи статистики працюють далеко не у всіх районах Сумської області, їх замінили міжрайонними відділеннями, які покривають одночасно декілька адміністративно – територіальних одиниць області. Тепер же на співробітників статистики чекає чергове скорочення.

«20 лютого Уряд ухвалив ініційоване Мінекономрозвитку рішення про перерозподіл граничної чисельності співробітників Державної служби статистики з територіальних підрозділів до центрального апарату. Це дозволить оптимізувати чисельність персоналу Державної служби статистики відповідно до сучасних потреб і кращих європейських стандартів, з метою подальшої її оновлення та модернізації», – заявляють у Мінекономрозвитку.

Наразі чинне співвідношення кількості працівників центрального апарату Держстату (485 працівників) та її територіальних підрозділів становить (7851 працівників) становить приблизно 1 до 16, і значно відрізняється від світової та європейської практики.Після оптимізації співвідношення працівників в Державній службі статистики складатиме 1 до 11.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *