Землевпорядники Сумщини за місяць надали понад 25 тисяч адмінпослуг

З початку 2019 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Сумській області надали 25 109 адміністративних послуг громадянам та юридичним особам. За ці послуги нараховано плату у розмірі 187,7 тис. гривень

Переважну більшість адмінпослуг (23 126) землевпорядниками Сумщини надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувалися видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та державної реєстрації земельних ділянок (4 943), видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (3 917).

На платній основі фахівці Сумського Держгеокадастру надали 1 983 адмінпослуги. Отримані кошти перераховано до місцевих бюджетів Сумщини.

Найбільші надходження – у розмірі 166,93 тис. грн – отримано за видачу 1 738 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

За надання 115 витягів з Державного земельного кадастру викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) до бюджету надійшло 6,63 тис. гривень.

За обов’язкову, добровільну державну експертизу землевпорядної документації, а також вибіркової державної експертизи землевпорядної документації бюджети поповнено на 10,89 тис. гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *