Нові комплекси вагового контролю не працювали на Сумщині – для них «забули» купити паливо

У минулому році на дорогах Сумської області працювала лише половина наявних комплексів габаритно – вагового контролю транспортних засобів

– «Укртрансбезпека» закупила для Сумщини три сучасні пересувні комплекси вагового контролю, але у 2018 році вони фактично не працювали, бо на них не було передбачено пального, – повідомив заступник начальника управління Укртрансбезпеки у Сумській області Олександр Танченко.

– Ми працювали лише на трьох інших комплексах, один з них був на балансі Облавтодору, а два інших вдалось придбати за кошти обласного бюджету. На 2019 рік кошти закладені, тому я сподіваюсь, що на дорогах області будуть працювати всі шість наявні комплекси.

За словами чиновника, багатотонні вантажівки руйнують дорожнє покриття навіть на тих незначних ділянках доріг, де минулого року були проведені ремонтні роботи.

– Нашими дорогами дозволяється рух вантажного транспорту, вага якого не перевищує 40 тонн, – зазначає  заступник начальника обласного управління Укртрансбезпеки. – Всі добре розуміють, що наші дороги були збудовані ще за радянських часів, коли найважчою технікою був КАМАЗ вагою до 30 тонн. Дороги у нас залишились ті ж, більше того, вони роками не ремонтувались, а транспортні засоби з’явились нові – вагою до 100 тонн. Ви розумієте, що трапляється з дорожнім покриттям, якщо ним їде така маса. Більше того, такого навантаження не витримують навіть відремонтовані дороги, особливо у весняний період, коли верхні шари дорожнього полотна зволожені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *