Квитки на залізничний транспорт на Сумщині можуть значно подорожчати

В «Укрзалізниці» обґрунтовують подорожчання тим, що тарифи не піднімали декілька років, хоча на справді це не відповідає дійсності.

Про це повідомляє «Голос часу»

Можна назвати декілька випадків подорожчання квитків лише на теренах Сумської області. Так, у грудні на 60% подорожчали квитки на потяг Зернове-Суми, а днями стало відомо, що з лютого замість електрички №830 «Шостка – Київ» курсуватиме однойменний регіональний експрес, вартість якого майже в три рази вища.

У 2018 році вартість квитків збираються підняти ще на 20%. При цьому в.о. голови ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов зазначив, що у фінансовий план підприємства закладено цифри подвійного підвищення на 10% кожне. Таким чином, залізничники планують зробити подорожчання плавним і менш помітним для людей.

1 thought on “Квитки на залізничний транспорт на Сумщині можуть значно подорожчати

  1. На територіі Сумщини знаходяться дві залізниці: Південно-Західна з центром в Києві та Південна з центром у Харкові. І тарифи у них абсолютно різні. На Південній залізниці тарифи в половину менші ніж на Південно-Західній. Наприклад, квиток на дизель-потяг з Сум до Ворожби( 1 год. 20 хв.) вам обійдеться всього- навсього у 7 грн. В той час як квиток з Івотки до Хутір-Михайлівського (10 хв.) коштує 10 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *