Найбільшу на Сумщині церкву можуть примусово перейменувати

Згідно з законом, Українська православна церква (Московського патріархату)  має три місяці, щоб вказати у своїй назві приналежність до Російської православної церкви

Якщо цього не відбудеться, то держава сама встановить назву релігійній організацій. Зокрема, про це заявив директор департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України Андрій Юраш

“Якщо релігійні організації не внесуть у відповідний термін зміни, то їх статути втратять силу в частині, яку потрапляє назва даних релігійних організацій”, – зазначив чиновник.

За його словами, таким чином організація збереже статус юридичної особи, але залишиться без назви. “Це відкриває можливості для держави самостійно вибрати і назвати цю релігійну організацію. Я не думаю, що це найкращий випадок для самих релігійних організацій, коли їм будуть пропонувати якісь назви”, – підкреслив Юраш.

Нагадаємо, на території Сумської області розташовані три єпархії Української православної церкви (Московського патріархату): їх очолюють єпископ Сумський і Охтирський Євлогій, Архієпископ Роменський та Буринський Іосиф та Архієпископ Конотопський та Глухівський Роман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *