Агропідприємствам на півночі Сумщини дозволили збирати врожай

Мова йде про підприємства групи «Росток Холдинг», яким три тижні тому рішенням суду було заборонено збирати врожай

Про це повідомляє прес-служба компанії

Через три тижні аграрії змогли повернутися до роботи і відновити збір врожаю. У той же час робота підприємств поки відновлена ​​не в повному обсязі.

На підприємствах “Росток-Холдинг” працює близько двох тисяч співробітників, разом з сім’ями це 10 тисяч людей, для яких робота в агрокомпанії – основне джерело доходів. Всі вони з тривогою спостерігали за розвитком ситуації, коли 8 жовтня роботу всіх підприємств, а головне – збір врожаю – була заблокована. На той момент на полях залишалися неприбраними майже 17 тисяч га кукурудзи, 4 тис. га сої, 1 тис. га соняшнику.

Станом на сьогоднішній день роботи на полях агрохолдингу відновлені. Підприємства групи продовжили збір пізніх культур. Зараз на полях в Сумській і Чернігівській областях залишилися неприбраними 15 тис. га кукурудзи. Аграрії роблять все можливе, щоб зібрати урожай в стислі терміни, оскільки погода з кожним днем ​​погіршується.

“Втрат, на жаль, уникнути не вдалося – втратили частину врожаю сої та соняшнику. Втратили час і на збір кукурудзи, як результат – отримуємо врожайність нижче запланованої. Однак тепер працівники групи день і ніч працюють, щоб зібрати вирощене”, – коментував ситуацію генеральний директор групи “Росток-Холдинг” Валерій Ласьков.

“Стан на елеваторах досить непроста. Всі три комплексу групи – Глухівський, Новгород-Сіверський та Ічнянський – заповнені повністю. На нерухоме майно накладено арешт”, – заявив Валерій Ласьков.

До сих пір заблокована відвантаження зерна з елеваторів. Частково проблему вдалося вирішити завдяки тому, що в кінці минулого тижня було отримано дозвіл на зберігання зерна в поліетиленових рукавах.

Незважаючи на складності, “Росток-Холдинг” намагається виконувати свої зобов’язання і сподівається відновити діяльність в повному обсязі після вирішення справ в судовій площині. Юристи та адвокати компанії сподіваються, що найближчим часом вдасться отримати оперативне і справедливе рішення суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *