Сумчани не зможуть відправляти посилки «Новою поштою»

Держава хоче залишити на Сумщині лише одного поштового оператора, яким, скоріш за все, буде Укрпошта

Вірніше, тільки через цю компанію люди зможуть відправляти відправлення до 2 кг, посилки до 10 кг і відправлення з вказаною вартістю. Лише решту послуг залишать приватним компаніям, які раніше виграли конкуренцію у державної «Укрпошти».

Такі правила прописані в проекті Закону України «Про поштовий зв’язок», який пропонує Міністерство інфраструктури України. Якщо законопроект прийме Верховна Рада він суттєво змінить ситуацію на ринку поштових послуг України і зокрема Сумської області.

Першою на сполох почала бити «Нова Пошта». Співвласник якої В’ячеслав Климов назвав такі дії «турботою не про українців, а про державну компанію, яка може похизуватись лише збитками».

1 thought on “Сумчани не зможуть відправляти посилки «Новою поштою»

  1. Правильно. Та Нова Пошта облапошила українців, як могла. Один папірець відправити- 30 грн. В той час як в Укрпошті найдешевша марка коштує -4.5 грн. Є різниця? Майже в 7 разів. Але чого тільки варта схема Нової Пошти по обдиранню ямпільчан з так званою “переадресацією”. Ви замовляєте товар приходите оплачувати, а виявляється вам треба заплатити вдвічі більше за доставку, бо начебто якийсь там оператор помилився і відправив вашу посилку в Ямпіль Вінницької області. І ви тепер мусите сплатити за цю помилку. На Укрпошті просто неможливо уявити таку ситуацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *