Чого чекати мешканцям Сумщини в червні?

Початок літа ознаменується для мешканців Сумської області введенням штрафу за несвоєчасну сплату комунальних послуг, з приємного – довгі вихідні до Дня Конституції

Детальніше читайте у матеріалі «Голос часу».

Штраф за борги по комунальним послугам

З 10 червня має вступити в силу новий закон “Про житлово-комунальні послуги”, згідно з яким істотно виросте відповідальність сумчан за непогашену заборгованість по комунальним платежам.

Закон передбачає нарахування пені за кожний день прострочення оплати, обмеження і навіть припинення надання послуг.

Дозвіл на проживання

З 1 червня вид на проживання в нашій країні буде видаватися у формі ID-карти. Кабінет міністрів затвердив новий зразок бланка дозволу на проживання та порядок його оформлення і видачі.

Новий документ на кордоні

З 1 червня змінені правила перевезення домашніх тварин за кордон. Згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України, тепер вивозити домашніх тварин, котів і собак, за межі України можна, маючи ветеринарно-санітарний паспорт на домашнього вихованця встановленого зразка. Були змінені правила щодо заповнення, зберігання, списанню ветеринарних документів та вимоги до їх обліку. Тепер діє єдина форма бланка ветеринарно-санітарного паспорта на домашніх собак і кішок. Отримати ветеринарний паспорт можна в органах Держспоживслужби на підставі клінічного огляду тварини і при наявності всіх відповідних лікувальних обробок і щеплень.

Довгі вихідні

У червні за рахунок свят ми будемо відпочивати довше, ніж передбачалося. Так, 28 червня в країні буде відзначатися День Конституції України. 28 червня припадає на четвер, тому відпочивати сумчани будуть з 28 червня по 1 липня включно.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів, робочий день – п’ятницю 29 червня, перенесуть на суботу – 23 червня, щоб сумчани змогли отримати довгі вихідні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *