Через блокування аграрної компанії на Сумщині бюджет може втратити 100 мільйонів гривень

Принаймні про це стверджує сама компанія «Росток Холдинг», яка опинилась у центрі розслідування справи про шахрайство

Про це йдеться у листі холдингу, який обєднує 17 підприємств в Сумській та Чернігівській області на адресу Президента України

За словами голови ради директорів “Росток-Холдингу” Віктора Купавцева, з 8 жовтня ці підприємства заблоковані за рішенням Харківського районного суду Харківської області, який знаходиться в смт. Покотилівка. При цьому жодне підприємство холдингу не має до тієї місцевості ніякого відношення.

Віктор Купавцев запевняє: “Це атака рейдерів на успішну сільськогосподарську компанію”.

Як зазначає голова ради директорів, через такі дії фактично знищується врожай на третині площ “Росток-Холдингу”, а це тисячі гектарів землі. Залишаються неприбраними майже 17 тис. гектарів кукурудзи, 4 тис. гектарів сої, 1 тис. гектарів соняшнику.

Раніше стало відомо, що обшуки на підприємствах агропромислової групи “Росток-Холдинг” пов’язані з розслідуванням проти бенефіціарів компанії, яких підозрюють в незаконному заволодінні коштами Якова Грибова. 

Нагадаємо, підприємства, що входять до аграрного холдингу «Росток Холдинг» на Сумщині розташовані в Шалигиному, Слоуті, Улановому та Ямполі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *