Які місцеві дороги відремонтують на Сумщині в 2018 році?

Став відомим перелік доріг місцевого значення на реконструкцію, ремонт і утримання яких будуть використані кошти субвенції з державного бюджету

Про це повідомляє «Голос часу»

Згідно з розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка «Про затвердження напрямів використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності            у населених пунктах у 2018 році та Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у 2018 році» гроші держбюджету були виділені на наступні дороги:

Найменування об’єкта Обсяг фінансування, тис. гривень Введення в експлуатацію
дороги, кілометрів мости,

пог. метрів

вулиці і дороги комуналь-ної власності у населених пунктах, м2
1 2 3 4 5
Автомобільні дороги місцевого значення
Білопільський район
О190108 Білани –  Терещенки – /О190105/ на ділянці км 0+600 – км 2+000 (окремими ділян-ками) 2000 0,3
С190110 Супрунівка –  Миколаївка –  Тернівська, на ділянці км 6+000 – км 8+000 (окремими ділян-ками) 3000 0,5
1 2 3 4 5
О190105 Куянівка –  Супрунівка –  Тучне, на ділянці км 0+100 – км 1+500 (окремими ділян-ками) 2500 0,4
О190101 Білопілля –  Ободи – Степне –  Костянтинівка, на ділянці км 12+500 – км 14+000 (окремими ділян-ками) 5000 0,8
Разом 12500 2,0
Буринський район
О190201 Буринь –  Ми-хайлівка –  Миколаїв-ка, на ділянці км 7+200 – км 8+900 (окремими ділян-ками) 8600 1,4
Разом 8600 1,4
Великописарівський район
О190305 /Т-19-23/ – Іва-нівка – /Т-17-05/, на ді-лянці км 9+000 – км 10+000 (окремими ділянками) 4000 0,7
О190306 Копійки – Роз-соші – /Р-45/ на ділянці км 1+200 – км 2+200 (окре-мими ділянками) 4000 0,7
О190307 Вільне – Ямне – /Т-17-05/ на ділянці км 0+900 – км 1+900 (окре-мими ділянками) 4000 0,7
Разом 12000 2,1
Глухівський район
О190408 Дунаєць –  Семенівка – /Р-44/ на ділянці км 0+000 – км 7+000 (окремими ділян-ками) 5000 0,8
О190401 Глухів –  Вороніж на ділянці км 18+558 – км 19+358 (окремими ділян-ками) 4000 0,7
О190410 Горіле – /М-02/ на ділянці км 2+700 – км 2+900 (окремими ділян-ками) 500 0,1
Разом 9500 1,6
Конотопський район
О190507 Козацьке –  Путивль на ділянці км 1+000 – км 2+500 (окре-мими ділянками) 4200 0,7
1 2 3 4 5
С190534 Під’їзд від /О190510/ до села Таранське на ділянці км 2+000 – км 3+000 (окре-мими ділянками) 2500 0,4
С190504 Конотоп – Сарнавщина на ділянці км 1+000 – км 1+900 (окре-мими ділянками) 2500 0,4
О190502 Соснівка – Заводи – Попівка – /Р-61/ на ділянці км 17+000 – км 19+000 (окремими ділян-ками) 7000 1,1
О190505 Шевченкове – Великий Самбір – Деп-тівка (на Дмитрівку), на ділянці км 0+000 – км 1+000 (окре-мими ділянками) 3100 0,5
Разом 19300 3,1
Краснопільський район
О190602 Осоївка –  Сінне – Грунівка на ділянці км 9+800 – км 10+800 (окре-мими ділянками) 5000 0,8
С190623 Під’їзд від Т-19-01 до с. Великий Прикіл на ділянці км 0+000 – км 1+000 (окремими ділян-ками) 2000 0,3
Разом 7000 1,1
Кролевецький район
О190707 Кролевець – Добротове – Терехове на ділянці км 3+900 – км 4+700 (окремими ділян-ками) 1000 0,2
О190704 Погорілівка – Реутинці на ділянці км 3+600 – км 5+600 (окре-мими ділянками) 5000 0,8
О190706 Об’їзна дорога м. Кролевець (Вільне – Короп) на ділянці км 2+000 – км 3+000 (окремими ділян-ками) 3000 0,5
О190702 Дубовичі – Воргол на ділянці км 0 – км 0+500, км 7 – км 8, км 12 – км 13, км 24 – км 25 (окремими ділянками) 4200 0,7
Разом 13200 2,2
1 2 3 4 5
Лебединський район
О190802 Боромля – Малий Вистороп – Бишкінь на ділянці км 8+200 – км 15+000 (окремими ділян-ками) 3000 0,5
Разом 3000 0,5
Липоводолинський район
О190905 Панасівка – Московське – Синівка на ділянці км 23+490 – км 26+490 (окремими ділян-ками) 8100 1,3
Разом 8100 1,3
Недригайлівський район
О191007 Томашівка – Коровинці – Рубанка на ділянці км 25+370 – км 27+770 (окремими ді-лянками) 14800 2,4
Разом 14800 2,4
Охтирський район
О191107 Чупахівка – Перелуг – Комиші на ділянці км 8+000 –  км 11+000 (окремими ді-лянками) 7000 1,1
О191103 Охтирка – Бугрувате – Сонячне (на Краснокутськ) на ділянці км 10+000 – км 13+000 (окремими ділянками) 5000 0,8
Разом 12000 1,9
Путивльський район
О191203 Линове –  Бояро-Лежачі – межа Російської Федерації на ділянці км 3+950 – км 4+600, км 4+600 –  км 5+300 (окремими ді-лянками) 8200 1,3
Разом 8200 1,3
Роменський район
О191305 Ромни – Талалаївка на ділянці км 20+942 – км 22+242 (окремими ділянками) 8100 1,3
Разом 8100 1,3
Середино-Будський район
С191422 Велика Беріз-ка – Пигарівка – Чернацьке на ділянці км 4+300 – км 4+800 (окремими ділян-ками) 2200 0,4
1 2 3 4 5
Разом 4000 0,7
Сумський район
С191505 Хотінь – межа Російської Федерації на ділянці км 0+000 – км 2+500) (окремими ділян-ками) 10000 1,6
О191510 Суми – Токарі – Битиця на ділянці км 5+000 – км 7+500) (окремими ділянками) 4000 0,7
О191508 Миколаївка –  Верхнє Піщане на ділянці км 0+000 – км 4+000 (окре-мими ділянками) 6000 0,9
О191515 /Р-44/ – Голо-вашівка – Новосуханівка на ділянці км 4+500 – км 6+100 (окремими ділян-ками) 2000 0,5
О191514 Степанівка – Терешківка – /Н-07/ на ділянці км 0+000 – км 2+500 (окремими ділян-ками) 3000 0,3
С191510 Зацарне –  Бе-здрик – /Н-12/ на ділянці км 6+000 – км 8+800 (окре-мими ділянками) 4000 0,7
О191513 Софіївка – Миколаївка – Хотінь – /Н-07/ на ділянці км 13+600 – км 16+000 (окремими ділян-ками) 2000 0,3
О191511 /Т-19-09/ – Низи – Верхня Сиро-ватка, на ділянці км 0+000 – км 8+000 (окремими ділян-ками) 11637,7 1,8
Разом 42637,7 6,8
Тростянецький район
С191611 Люджа – Кам’янка, на ділянці км 3+000 – км 4+500  (окре-мими ділянками) 5000 0,8
С191618 Кам’янка – Кам’янецьке на ділянці км 0+300 – км 4+000 (окре-мими ділянками) 5000 0,8
1 2 3 4 5
О191606 Вишневе –  Білка – /Т-19-13/ на ділянці  км 4+000 – км 6+000 (окре-мими ділянками) 1000 0,2
Разом 11000 1,8
Шосткинський район
О191702 Зноб-Новго-родське – Очкине – Кривоносівка – Каліївка, на ділянці км 11+293 – км 11+693 (окремими ділян-ками) 2200 0,4
О191704 Вороніж –  Клишки на ділянці км 0+700 – км 1+800, км 11+400 – км 12+800 (окре-мими ділянками) 13500 2,2
О191705 Шостка – Чап-ліївка – Погорілівка – Реутинці на ділянці км 18+880 – км 20+980 (окре-мими ділянками) 13000 2,1
О191706 Білиця – Анто-нівка – Івот – Коротчен-кове – Остроушки на ділянці км 4+470 – км 4+670 (окремими ді-лянками) 1000 0,2
С191711 Шатрище – Вовна – /Т-19-08/ на ділянці км 11+000 – км 11+840 (окре-мими ділянками) 1000 0,2
Разом 30700 5,1
Ямпільський район
О191801 Ямпіль-Свеса-Марчихина Буда-Княжичі, на ділянці км 5+300 – км 8+400 (окремими ділян-ками) 4200 0,7
Разом 4200 0,7

 

News Reporter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *