На Сумщині переконані, що «Укрзалізниця» створює штучні умови для закриття товарних станцій

Місцеві промислові, лісогосподарські та аграрні підприємства можуть надати необхідний обсяг замовлень для роботи станцій Свеса та Янпіль, що на півночі Сумщини

Про це йдеться у зверненні депутатів Ямпільської районної ради до Міністра інфраструктури України Омеляна В. В. та виконуючого обов’язки голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Кравцова Є.П. 

Але ПАТ «Укрзалізниця» без надання будь-яких пояснень, не погоджує заявки на замовлення вагонів у системі АС «МЕСПЛАН», тим самим штучно створює перепони для замовлення вагонів

Підприємства Ямпільського району потерпають від нестачі залізничних вагонів, що негативно впливає на їх діяльність, а закриття вищезазначених товарних станцій призведе до скорочення робочих місць на бюджетоутворюючих підприємствах району та як наслідок до зменшення доходів районного бюджету.

Лісогосподарські підприємства та місцевий зерноелеватор району мають щомісячну потребу 60-70 вагонів.

Більш того, підприємство ПрАТ «Свеський насосний завод» розпочинає впровадження інноваційних технологій виробництва лиття. Інвестиційний проект розрахований на досягнення потужностей ливарного виробництва до 200 тон товарного лиття в місяць. Проектна потужність залежить від своєчасного забезпечення виробництва витратними формувальними матеріалами, ломами.

Проектний розрахунок показав необхідність оптимізації поставок об’ємів сировини тільки залізничним транспортом від 40 до 60 вагонів щомісячно», – вказано у документі.

Нагадаємо, напередодні видання Ямпіль.INFO опублікувало лист «Укрзалізниці», де підприємство відмовилось відновити роботу залізничної станції Свеса через замалий обсяг виконання товарних операцій, який в середньому складає 1,22 вагона на добу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *