Стало відомо, чому зупинились аграрні підприємства на півночі Сумщини

Аграрним підприємствам, що розташовані в  Шалигиному, Слоуті, Улановому, Ямполі та Новгород-Сіверському заборонили збирати врожай через розслідування кримінальної справи про шахрайство

Обшуки на підприємствах агропромислової групи “Росток-Холдинг” пов’язані з розслідуванням проти бенефіціарів компанії, яких підозрюють в незаконному заволодінні коштами Якова Грибова. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на юриста фірми Kinstellar Костянтина Лікарчука, що представляє інтереси Грибова.

“В рамках кримінального провадження щодо заволодіння шляхом шахрайства коштами Якова Грибова паном Віктором Купавцевим, паном Віктором Кіяновським та пов’язаними з ними компаніями, правоохоронними органами здійснено слідчі дії”, – заявив Лікарчук.

“Пан Купавцев говорить неправду, що його трейдинговий бізнес з паном Грібовим закінчився розрахунком. За нашими даними, кошти, які пан Купавцев незаконно вивів з трейдингового бізнесу, він вклав у “Росток-Холдинг”, – стверджує адвокат.

За його словами, оскільки бенефіціарами “оборудки” виступають також офшорні компанії Купавцева і Кияновського, справа в цивільно-правовому аспекті розглядає суд Британських Віргінських островів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *