У школах та лікарнях Сумщини увімкнуть опалення, коли температура буде нижчою за санітарні норми

Про це інформує офіційний сайт облдержадміністрації

На цьому наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, який за розподілом обов’язків опікується питаннями ЖКГ в області

«Закладам соціальної сфери, освіти, охорони здоров’я, де тепловий режим не відповідає санітарним нормам, вже дозволяється увімкнути опалення. Це стосується, у першу чергу, пологових будинків, стаціонарних відділень лікарень, дошкільних навчальних закладів», – повідомив Дмитро Живицький під час апаратної наради.  

Але разом із тим він наголосив, що у такому разі обов’язково мають бути складені акти щодо невідповідності температурного режиму у закладі санітарним нормам. А увімкнення опалення не означає, що в угоду теплопостачальним організаціям у приміщенні має бути 30 градусів тепла – санітарні норми,  чіткий контроль і облік ніхто не відміняє.

Дмитро Живицький наголосив, що керівники органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування на місцях мають бути готові до прийняття рішення щодо увімкнення опалення у бюджетній сфері завчасно і сподівається, що початок опалювального сезону розпочнеться без ексцесів і без звернень жителів області до обласної влади зі скаргами.

А жителям області він, на всяк випадок, нагадав, що у разі все ж таки виникнення не вирішуваних на місцевому рівні проблем із теплопостачанням, можна звертатися до Сумського обласного контактного центру ((0542) 66-33-77 (безкоштовно для жителів м.Суми та Сумського району), 0-800-301-501 (безкоштовно для жителів Сумської області) або за електронною адресою:  kol_centr@sm.gov.ua). Також на скарги готовий відреагувати Департамент житлово-комунального господарства,  енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу ((0542) 61-10-78,  е-mail:   gkh@sm.gov.ua).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *