Питання переходу на цифрове мовлення все менше турбує мешканців Сумщини

Зменшилась кількість таких звернень на “гарячу лінію”. Окрім цього і змінилася структура самих звернень.

Про це повідомили представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області Лариса ЯКУБЕНКО і т.в.о. директора державної установи «Сумський обласний контактний центр» Олена П’ЯВКА, – інформує офіційний сайт Сумської ОДА

«У вересні на «гарячу лінію» call-центру надійшло 24 звернення від громадян Сумської області, що на 11% менше, ніж у серпні.
Якщо у серпні найбільша кількість питань стосувалася обладнання для прийому цифрового сигналу (майже 30%) та термінів відключення аналогового телебачення (18,5%), то у вересні структура питань суттєво змінилася», – розповіла Лариса Якубенко.

За її словами, левова частка телефонних дзвінків у вересні (62,5%) – це звернення щодо зникнення з цифрового пакету декількох українських каналів – від 5 до 9. Найбільша кількість таких звернень надійшла від мешканців Роменського району, які приймають цифровий сигнал з вежі, розташованої в с. Овлаші Роменського району, а також від мешканців Краснопілля, Липової Долини, Охтирки, Путивля, Тростянця. Проблема пов’язана з технічними причинами експлуатації передавачів. 

Також продовжували надходити запитання щодо налаштування тюнерів, покриття території області цифровим сигналом та термінів відключення (по 8,3% відповідно). Зокрема, мешканців області цікавило, чи дійсно на Сумщині буде відтерміновано відключення аналогового сигналу до 1 травня 2019 року.

Як розповіла Олена П’явка, аналітики call-центру також ведуть статистику локацій звернень. Найбільш активними залишаються мешканці Конотопського та Роменського районів. Проте кількість звернень з м. Суми протягом вересня зменшилася на 70%. Протягом двох місяців жодного звернення не надійшло від мешканців Буринського, Глухівського, Охтирського, Середино-Будського, Шосткинського, Ямпільського районів та м. Глухова.

Загалом з 1 серпня по 30 вересня 2018 року спеціалісти державної установи «Сумський обласний контактний центр» опрацювали 51 звернення стосовно відключення аналогового телебачення. 

Нагадаємо, на Сумщині «гаряча лінія» запрацювала одна з перших в Україні. Фахівці call-центру пройшли 2 практичних тренінги щодо питань впровадження цифрового телебачення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *