В центрі культури та дозвілля замінять крісла

Ямпільська районна рада заклала в районному бюджеті кошти на придбання 400 нових крісел для глядацької зали Районного центру культури та дозвілля.
– У грудні були виділені кошти в сумі 199 тисяч гривень, – розповідає начальник відділу культури та туризму Олександр Рябуха. – На цю суму вже була проведена закупівля 213 крісел, придбання решти заплановано на січень поточного року. Після того, як крісла будуть доставлені в Ямпіль, плануємо своїми силами, своїм людським потенціалом встановити їх у глядацькій залі РЦКД.
На даний час у Районному центрі культури та дозвілля використовуються крісла, які повністю вичерпали свій ресурс.
– Ці крісла використовуються вже 33 роки, – розповідає Олександр Віталійович. – Свого часу вони стояли в залі обласної ради, після чого, в 2011 році, були встановлені в РЦКД. Тоді у нас не було іншого виходу, адже було потрібно встановити хоча б якісь стільці. Зараз вони вже не піддаються жодному ремонту і, звичайно, не відповідають вимогам. Прямих скарг на них не поступало, але по дописах в інтернеті зрозуміло, що глядачі цього потребують.
Нові крісла матимуть сучасну конструкцію, будуть зручними та комфортними для глядачів.
– Це будуть крісла «Соната», виготовлені меблевою фабрикою «Прем’єра», – зазначає начальник відділу культури та туризму. – Вони мають металевий каркас, сидіння з паралоновими вставками, завдяки чому дуже м’які. Наша вимога була, щоб вони зберегли бордовий колір і відповідали кулісам сцени.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *