Влада обіцяє, що механізм призначення субсидій налагодять на всій Сумщині

Про це повідомляє «Голос часу» з посиланням на слова в.о. директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмили Мусіяки

«Усі структурні підрозділи, які причетні до напрямку надання житлових субсидій, мають працювати як один злагоджений механізм. Наша мета – опрацювати всі нововведення і виокремити проблемні питання, якщо такі виникають. Це дозволить максимально успішно реалізувати оновлену програму субсидій в регіоні», – підкреслила Людмила Мусіяка.

За підсумками наради фахівцям рекомендовано: провести широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності подання отримувачами субсидій у встановлених випадках нових заяви і декларації для розгляду питання призначення субсидії на наступний період; повідомити про непризначення субсидії на наступний період громадян, у яких загальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв. метрів для квартири і 200 кв. метрів для індивідуального будинку (крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування); провести наради з управителями, об’єднаннями, виконавцями комунальних послуг щодо застосування окремих норм Постанови.

News Reporter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *