На Волині відбувся найпатріотичніший рок-фестиваль України

Споглядаючи на те, що відбувалось з 3 по 5 серпня на околиці Луцька, несвідомо приходиш до висновку, що у нашої країни є майбутнє. Адже, фестиваль українського духу «Бандерштат» зібрав неймовірну кількість свідомої, патріотичної і ввічливої молоді не лише з Волині, а і з всіх куточків України.

Якщо мова заходить про рок-фестиваль, то читачі, скоріш за все, уявляють картину з великою кількістю нетверезих молодиків, які розважаються під музику, влаштовують бійки і тому подібне. Повірте, на Бандерштаті було зовсім не так. По-перше, на фестивалі не було випито жодної краплі алкоголю – організатори заборонили продаж таких напоїв і суворо контролювали учасників на вході. По-друге, абсолютна більшість гостей фестивалю були налаштовані патріотично, а це і означає ввічливість, культуру та взаємоповагу.  Звичайно, можливо, були поодинокі виключення, але вони не потрапили в око нашим журналістам, як і в звіти правоохоронців.

1

Не можемо згадати і про атмосферу фестивалю, вона була просто неймовірною. Важко передати емоції натовпу, коли на сцену виходили такі прославлені гурти, як «Плач Єремії», «Оторвалд», «Тартак», «Друга ріка» та інші. Але назавжди у пам’яті залишиться пісня лідера групи Тартак Сашка Положинського «Плач за мною мамо, коли я загину за свою землю, за Україну», яка не залишила байдужим багатотисячну аудиторію перед головною сценою фестивалю.

А далі ми вам коротко розповімо про основні моменти, які нас вразили на фестивалі українського духу «Бандерштат».

5

Музика для всіх

На Бандерштаті цього року було цілих три сцени, які працювали одночасно. Окрім головної, де виступали хедлайнери фестивалю, були ще дві локації, де можна було послухати більш спокійну ліричну музику і, навпаки, важкий рок. Додамо, що біля кожної сцени завжди була велика кількість глядачів.

Приємне з корисним

Вдень на Бандерщтаті можна було поспілкуватись з відомими громадськими діячами та політиками. Спеціально запрошені гості радо відповідали на всі запитання гостей фестивалю. Останніх найбільше цікавили питання політики та майбутнього своєї країни.

3

Слем

Іншими словами штовханина молодиків біля сцени, яка відбувалась під важку музику. Ні, це не бійка, як може здатися зі сторони. Навпаки, коли музика закінчувалась, хлопці по-дружньому обіймались і разом шукали загублені під час слему речі.

2

Політ на повітряній кулі

На Бандерштаті можна було політати на справжній повітряній кулі. Задоволення це коштувало всього 300 гривень. З висоти 50 метрів було видно не тільки величезне поле, де проходив Бандерштат, а і головні будівлі Луцька.

4

Комфорт

На Бандерштаті комфортно не лише не лише розважатися, а і жити. Організатори фестивалю зробили все, щоб забезпечити мешканців наметового табору всім необхідним. Додамо, що прямо на фестивалі працювали кіоски, де можна було смачно поїсти і купити напої, звичайно, суворо безалкогольні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *