Екологічна інспекція підтвердила критичний стан ямпільських «очисних»

В селищі взагалі відсутня біологічна очистка стічних вод, подібна ситуація склалась і в м. Дружба.
Через це відомство назвало ситуацію в населених пунктах нашого району найбільш загрозливою. Також відзначається, що за результатами проведених Державною екологічною інспекцією у Сумській області заходів державного нагляду (контролю) та аналізу якості зворотних вод, які відводяться в поверхневі водні об’єкти, протягом 2017 року спостерігається тенденція до стійкого збільшення скидання забруднюючих речовин в поверхневі водні об’єкти з перевищенням допустимих нормативів.
Відзначимо, що згідно з проектно-кошторисною документацією на проведення реконструкції очисних споруд районного центру необхідно близько 13 мільйонів гривень. При цьому, весь бюджет селища на 2018 рік складає лише близько 9 мільйонів гривень. Тож, для початку реконструкції необхідні кошти обласного та державного бюджету.
До речі, не краща ситуація в районі склалась і з сміттєзвалищами, на облаштування яких також потрібні значні фінансові ресурси. За даними Державної екологічної інспекції у Сумській області, через відсутність контролю на полігони Ямполя та Дружби потрапляють небезпечні відходи, у тому числі медичні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *